SuiteCRM açık kaynaklı Müşteri İlişkileri Yönetimi

SuiteCRM Dünyanın 1 numaralı Açık Kaynak CRM’i olarak  2015 BOSSIE Ödülü ve 2016 BOSSIE Ödülü’nü kazandı. SuiteCRM genellikle HubSpot, Salesforce ve Microsoft Dynamics CRM uygulamaları gibi büyük şirketlerin tescilli CRM yazılımlarına bir alternatif olarak kullanılır.

Pazarlama Yönetimi

SuiteCRM pazarlama ve satış süreçlerini kapsar. Kampanya Sihirbazı sayesinde çok kanallı kampanyaları yaratmaya, çalıştırmaya ve izlemeye izin verir. Email yolu ile pazarlama ile potansiyelleri kapsamaya ve web-to-lead formları ile direkt olarak CRM sistemi içerisinde potansiyel yaratmaya imkan tanır.

Satış Yönetimi

SuiteCRM ile tüm satış süreçlerinizi yönetelim, potansiyel kayıtlarınızdan müşteri ve kontaklar oluşturalım. Müşterilerinize fırsatlar oluşturup, teklifler verelim. Tekliflerinizden sözleşmeler ve faturalar oluşturalım. SuiteCRM ile satış yönetimi yaparak karlılığınızı ve satışlarınızı maksimuma çıkaralım.

Talep ve Şikayet Yönetimi

SuiteCRM Talep Yönetimi ile her bir müşteri için müşteri istek ve yanıtlarını detaylı izlemeye ve isteklerin tek bir yerden yönetilmesine imkan tanır. Hangi taleplerin tamamlandığını izleme imkanı verir ve ölçümleme yapılması için gerekli verileri barındırır. Bu çalışmalar Müşteri memnuniyetini artırır.