TURİZM ŞİRKETİ YÖNETİMİ

Potansiyel müşterilere erişim kolaylığı.

Turizm sektörü, dünyanın en hızlı büyüyen ve değişkenliğe uğrayan sektörlerinden bir tanesidir. Günümüzde büyük önem taşıyan müşteri memnuniyetini sağlamak oldukça zordur. Bunun sebeplerinden bazıları; Her müşterinin farklı talebe sahip olması ve verilen hizmetlerin değişkenlik göstermesidir.

SuiteCRM, 360° müşteri görünümü, sosyal medya araçları ile entegrasyon özelliği, talepler, anketler gibi pek çok modülü ile zorlukları aşmanıza yardımcı olur. Sadık ve potansiyel müşterilerinizi takip eder, kurumsal hafıza oluşturarak kontrolü elinizde tutarsınız.

SuiteCRM turizm şirketi paketi içeriği:

Satış : Yapılan tüm satışların ve rezervasyonların kontrolünü sağlamak,

Pazarlama : Müşteri profiline uygun olarak etkinlik, teklif ve fırsat sürecini sunmak,

360° müşteri görünümü ile müşterilerinize ait tüm bilgiler ve sahip olduğu ürünler elinizin altında.

Tüm modüller ile ilişki kurulan “Müşteriler” modülü, alt panelleri ile, müşteri ya da tedarikçinize ait tüm bilgilerin tutulduğu bir merkezdir.

suitecrm hesaplar
suitecrm talepler

Talepler : Sosyal medya, web sitesi, e-mail gibi kanallardan gelen müşteri taleplerini takip edebilirsiniz. Otomatik talep oluşumu, eskalasyon ve raporlama ile hiç bir talebi kaçırmayın.

Anketler : Müşterilerinize , personelinize veya diğer tüm bağlantılarınıza anket şablonları oluşturup yönlendirebilir, anket sorularınıza ister text, isterseniz rating olarak cevap alabilir ve raporlayabilirsiniz.

suitecrm anketler
suitecrm google maps

Hizmet Noktaları : Hizmet noktalarınızın bilgilerini, fotoğraflarını ekleyebilirsiniz. Google maps entegrasyonu ile harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

SMS/Whatsapp : Müşteri yönetimi bölümündeki kontaklarınıza kişiselleştirilmiş, isme özel kampanya ve bilgilendirme amaçlı toplu SMS/Whatsapp gönderimi yapabilirsiniz. Bununla birlikte veritabanınızda kayıtlı kontaklara özel günlerinde ya da bilgilendirmek istediğiniz herhangi bir konuda kişiye özel gönderim yapmak da mümkündür.

suitecrm sms whatsapp
suitecrm fırsatlar

Teklifler : Tekliflerinizi gecikmeden hatasız gönderin anlık takip edin. Teklif şablonları sizin iş yapış dinamiklerine uygun olarak tamamen size özel hazırlanır.

Fırsatlar : Satışın başladığı andan bittiği ana kadar geçen sürede, potansiyel ve mevcut müşterilerinizden gelen tüm talepleri kayıt altına alır ve satış süreçlerini yönetirsiniz.

Kampanyalar : Kampanyalar modülü ile, potansiyel veya mevcut müşterilere, pazarlama ya da anket kampanyaları oluşturabilirsiniz.

suitecrm kampanya
suitecrm gelen çağrı
suitecrm çağrı ekranı 1

Çağrılar : Çağrı merkezi entegrasyonu, “gelen çağrı yönetimi” ve “giden çağrı yönetimi” olarak sağlanmaktadır.

Gelen çağrı için; fiziksel veya yazılımsal telefona gelen çağrı ekran üzerinde tuşa basarak cevaplanır,

Telefon numarasından otomatik olarak Müşteri, Kontak, Potansiyel bulunur

Giden çağrı için tek tuşa basarak müşteri telefonu aranır,

Firmanıza uygun çözümler için uzmanlarımız yardıma hazır.

İLETİŞİM