SİGORTA ŞİRKETİ YÖNETİMİ

360° müşteri görünümü ile müşterilerinize ait tüm bilgiler ve sahip olduğu ürünler elinizin altında.

Artan rekabet koşullarında, verimliliğinizi artırmak ve operasyonel karlılığı yükseltmek istiyorsanız, Sigorta Şirketi Yönetimi size yardımcı olacak, önemli faydalar sağlayacaktır. Sigorta şirketleri, sunduğu hizmetten memnun kalan müşterilerin sadakat göstermelerinin riski önemli ölçüde azalttığı bilinmektedir.

Advocotek tarafından SuiteCRM üzerinde geliştirilen “Sigorta Şirketi Yönetimi”, şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilir.

SuiteCRM Sigorta Paketi İçeriği :

Talepler : Sosyal medya, web sitesi, e-mail gibi kanallardan gelen müşteri taleplerini takip edebilirsiniz. Otomatik talep oluşumu, eskalasyon ve raporlama ile hiç bir talebi kaçırmayın.

suitecrm talepler
suitecrm gelen çağrı
suitecrm çağrı ekranı 1

Çağrılar : Çağrı merkezi entegrasyonu, “gelen çağrı yönetimi” ve “giden çağrı yönetimi” olarak sağlanmaktadır.

Gelen çağrı için

  • Fiziksel veya yazılımsal telefona gelen çağrı ekran üzerinde tuşa basarak cevaplanır,
  • Telefon numarasından otomatik olarak Müşteri, Kontak, Potansiyel bulunur

Giden çağrı için tek tuşa basarak müşteri telefonu aranır,

Anketler : Müşterilerinize , personelinize veya diğer tüm bağlantılarınıza anket şablonları oluşturup yönlendirebilir, anket sorularınıza ister text, isterseniz rating olarak cevap alabilir ve raporlayabilirsiniz.

suitecrm anketler
suitecrm google maps

Hizmet Noktaları : Hizmet noktalarınızın bilgilerini, fotoğraflarını ekleyebilirsiniz. Google maps entegrasyonu ile harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

SMS/Whatsapp : Müşteri yönetimi bölümündeki kontaklarınıza kişiselleştirilmiş, isme özel kampanya ve bilgilendirme amaçlı toplu SMS/Whatsapp gönderimi yapabilirsiniz. Bununla birlikte veritabanınızda kayıtlı kontaklara özel günlerinde ya da bilgilendirmek istediğiniz herhangi bir konuda kişiye özel gönderim yapmak da mümkündür.

suitecrm sms whatsapp
suitecrm fırsatlar

Teklifler : Tekliflerinizi gecikmeden hatasız gönderin anlık takip edin. Teklif şablonları sizin iş yapış dinamiklerine uygun olarak tamamen size özel hazırlanır.

Fırsatlar : Satışın başladığı andan bittiği ana kadar geçen sürede, potansiyel ve mevcut müşterilerinizden gelen tüm talepleri kayıt altına alır ve satış süreçlerini yönetirsiniz.

Kampanyalar : Kampanyalar modülü ile, potansiyel veya mevcut müşterilere, pazarlama ya da anket kampanyaları oluşturabilirsiniz.

suitecrm kampanya

Firmanıza uygun çözümler için uzmanlarımız yardıma hazır.

İLETİŞİM