SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

SuiteCRM sektörel yapısı sayesinde rahatlıkla pek çok sektörde kullanılabilmektedir. Müşteri ilişkilerini en üst düzeyde tutmak isteyen her firma SuiteCRM i rahatlıkla kullanabilir. Siz de firmanızda SuiteCRM çözümlerini nasıl kullanabileceğinizi merak ediyorsanız İLETİŞİM  bölümünden uzmanlarımıza not bırakın, sizi arayalım.

SuiteCRM responsive tasarıma sahiptir. Telefon, desktop ve tablette problemsiz, ek geliştirmeye gerek kalmadan kullanılabilir.

GAYRİMENKUL YÖNETİMİ

Emlak Ofisleri ve brokerlar için portföy&talep, müşteri takip, dijital pazarlama hepsi tek pakette. Mülk Sahibi, kiracı veya alıcı müşterilerinize ait bilgileri SuiteCRM sisteminde takip edin. Facebook Instagram reklamları için hedef kitlelerle daha fazla kişiye ulaşın. Gayrimenkul taleplerini kaydedin, tüm eşleşmeleri SuiteCRM bulsun, fırsatları kaçırmayın.

DETAYLAR

OTOMOTİV/SERVİS YÖNETİMİ

Araç randevusu oluşturmaktan, aracın teslim edilip faturasının kesilmesine kadar olan tüm süreci hızlı ve pratik olarak yönetebilirsiniz. SuiteCRM üzerinde geliştirilen “Otomotiv Yönetimi”, ile servislerin takibi, yedek parça stok ve takibi yapılabilir. Detaylara sayfadan ulaşabilirsiniz.

DETAYLAR

SİGORTA ŞİRKETİ YÖNETİMİ

Tüm müşterilerinizin bilgilerini kayıt altında tutabileceğiniz ve zengin raporlama seçenekleri ile müşterilerinize hakim olabileceğiniz “SuiteCRM Sigorta Paketi”, sigortacılık işlemlerinizi hızlandıracak, üretkenliğinizi arttıracak ve müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet sunmanızı sağlayacak.

DETAYLAR

CRYPTO MARKET YÖNETİMİ

Advocotek tarafından SuiteCRM üzerinde geliştirilmiş olan “Crypto Market” dünyanın hızlı büyüyen sektörlerinden bir tanesidir. Deneyimli yatırımcılara hitap edecek bir dizi, gelişmiş emir türleri ve analitik araçlara sahiptir.

DETAYLAR

FİRMANIZA UYGUN ÇÖZÜMLER İÇİN ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN!

İLETİŞİM