SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

SuiteCRM sektörel yapısı sayesinde rahatlıkla pek çok sektörde kullanılabilmektedir. Müşteri ilişkilerini en üst düzeyde tutmak isteyen her firma SuiteCRM i rahatlıkla kullanabilir. Siz de firmanızda SuiteCRM çözümlerini nasıl kullanabileceğinizi merak ediyorsanız İLETİŞİM  bölümünden uzmanlarımıza not bırakın, sizi arayalım.

SuiteCRM responsive tasarıma sahiptir. Telefon, desktop ve tablette problemsiz, ek geliştirmeye gerek kalmadan kullanılabilir.

suitecrm avm yönetimi

AVM YÖNETİMİ

Advocotek tarafından SuiteCRM üzerinde geliştirilmiş olan “AVM Yönetimi” ile, alışveriş merkezlerinin müşteri ve kiracı yönetimi olanaklı kılınmaktadır. SuiteCRM AVM yönetimi ile, yönetim, ihtiyacı olan her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşır ve bu bilgileri istediği şekilde raporlayabilir.

DETAYLAR

suitecrm avukat

AVUKAT/BÜRO YÖNETİMİ

Avukatlar ve hukuk büroları için kapsamlı yönetim aracı. Serbest çalışan bir avukat ya da büyük bir hukuk firması olabilirsiniz.

Advocotek tarafından SuiteCRM üzerinde geliştirilmiş olan “Avukat Paketi” ile dosyalarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

DETAYLAR

suitecrm call center

CALL CENTER YÖNETİMİ

“Call Center” yönetimi ile, çağrı merkezi yönetimini basit ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. “Call Center” paketinde yapacağınız küçük dokunuşlarla hem müşteri temsilcilerinize rahat bir çalışma ortamı sağlayabilir hem de müşterilerinizin verilerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

DETAYLAR

GAYRİMENKUL YÖNETİMİ

Emlak Ofisleri ve brokerlar için portföy&talep, müşteri takip, dijital pazarlama hepsi tek pakette. Mülk Sahibi, kiracı veya alıcı müşterilerinize ait bilgileri SuiteCRM sisteminde takip edin. Facebook Instagram reklamları için hedef kitlelerle daha fazla kişiye ulaşın. Gayrimenkul taleplerini kaydedin, tüm eşleşmeleri SuiteCRM bulsun, fırsatları kaçırmayın.

DETAYLAR

HOME OFİS YÖNETİMİ

SuiteCRM üzerinde geliştirilmiş olan “Home Ofis Yönetimi” ile, evden satış yapan bireysel kullanıcılar hedeflenmiştir. Düşük bütçeleriyle CRM yazılımlarını elde etmesi zor olan kullanıcılara, satışların takibi, müşteri bilgileri takibi, gelir miktarı analizi gibi basit ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir uygulama sunulmaktadır.

DETAYLAR

KLİNİK / MUAYENEHANE YÖNETİMİ

Muayenehanenizdeki randevuları, gelen hastaların takibini, hastalara yapılan işlemleri, hastaya verdiğiniz raporları, hastaların finansal işlemlerini, muayenehane kasalarını her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlar. Hastalarınız ile ilgili her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşır ve bu bilgileri istediğiniz şekilde raporlayabilirsiniz.

DETAYLAR

OKUL / KURS YÖNETİMİ

SuiteCRM üzerinde geliştirilmiş olan “Eğitim Paketi”, eğitim sektöründe faaliyet gösteren bireylerin, kursların, eğitim kurumlarının yönetimi için gereken tüm ihtiyaçları barındırır.  Yönetimin, çalışanların ve velilerin anlık olarak iletişimde kalmasını sağlar. Moodle platformu ile entegrasyon sağlanmaktadır.

DETAYLAR

ORGANİZASYON YÖNETİMİ

Organizasyon firmalarının için hazırlanan SuiteCRM Organizasyon Yönetimi, kongre, toplantı ve etkinlik gibi her türlü organizasyonun çok yönlü kontrolünde ve yönetilmesinde en büyük yardımcınız olacak, firmanızın sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayacak. SuiteCRM detayları yönetirken siz işinize odaklanın.

DETAYLAR

OTOMOTİV/SERVİS YÖNETİMİ

Araç randevusu oluşturmaktan, aracın teslim edilip faturasının kesilmesine kadar olan tüm süreci hızlı ve pratik olarak yönetebilirsiniz. SuiteCRM üzerinde geliştirilen “Otomotiv Yönetimi”, ile servislerin takibi, yedek parça stok ve takibi yapılabilir. Detaylara sayfadan ulaşabilirsiniz.

DETAYLAR

REKLAM AJANSI YÖNETİMİ

Advocotek tarafından SuiteCRM üzerinde geliştirilmiş olan “Reklam Ajansı Yönetimi” ile pratik kullanımı, sözleşme tabanlı olması, raporlama yetenekleri ve SMS/Whatsapp eklentileriyle reklamcılık sektörünün çözüm ortağı olarak yanınızdayız.

DETAYLAR

SİGORTA ŞİRKETİ YÖNETİMİ

Tüm müşterilerinizin bilgilerini kayıt altında tutabileceğiniz ve zengin raporlama seçenekleri ile müşterilerinize hakim olabileceğiniz “SuiteCRM Sigorta Paketi”, sigortacılık işlemlerinizi hızlandıracak, üretkenliğinizi arttıracak ve müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet sunmanızı sağlayacak.

DETAYLAR

TURİZM ŞİRKETİ YÖNETİMİ

Turizm sektörü, dünyanın en hızlı büyüyen ve değişkenliğe uğrayan sektörlerinden bir tanesidir. Her müşterinin farklı talebe sahip olması ve verilen hizmetlerin değişkenlik göstermesi müşteri memnuniyetini stabil tutmakta sizi zorlar. SuiteCRM ile bu zorlukların üstesinde gelin, kontrolü elinize alın.

DETAYLAR

FİRMANIZA UYGUN ÇÖZÜMLER İÇİN ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN!

İLETİŞİM