Advocotek iş ortaklığına katılmanız bizi gururlandırır. SuiteCRM iş ortaklığı platformumuz ile birlik olmanın gücüne inanıyoruz.

Dünya ticaret pazarının %65 lik bölümü dijital sistemden oluşmaktadır. Her geçen sene giderek artan bu oran, müşteriye ulaşmada ve müşteri memnuniyetinde dijitalleşmenin önemini göstermektedir.

Gün geçtikçe pazarlama anlayışı değişmektedir. Pazarlama anlayışının tarihsel gelişimini şu şekilde sıralayabiliriz.

1960 : Üretim üstünlüğü ile rekabet

1970 : Maliyet üstünlüğü ile rekabet

1980 : Kalite üstünlüğü ile rekabet

1990 : Hız üstünlüğü ile rekabet

2000 : Hizmet üstünlüğü ile rekabet

Günümüzde geçerli olan “Müşteri Odaklı Pazarlama” için CRM olmazsa olmaz yazılımlardan biri haline geldi.

Temel amacımız karşılıklı “kazan-kazan” ilişkisi içerisinde, uzun dönem beraber çalışabileceğimiz ve adil paylaşım yapabileceğimiz iş ortaklarımızın sayısını arttırmaktır.

İş ortaklarımız sadece potansiyel müşteri adayı yönlendirebileceği gibi, satış sürecini ortak yürütme ya da tamamen tüm satış sürecinin iş ortağı tarafından yürütüldüğü modellerde de çalışabilmektedir. Ayrıca Advocotek olarak biz de iş ortaklarımıza tespit ettiğimiz potansiyel müşteri adaylarını yönlendirmekteyiz.

İş ortağımıza satış sürecinde her türlü desteği vererek, istedikleri satış hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak ortak çalışmalar yapıyoruz.

İŞ ORTAKLIĞI SEÇENEKLERİMİZ

1 ) Potansiyel İş Ortaklığı:

İş ortağımız, çevresinde/bölgesinde bulunan potansiyel müşteri adaylarını Advocotek’e yönlendirebilir. Potansiyel müşterinin kazanımı ile başlayan proje sürecindeki tüm detaylar iş ortağımız ile paylaşılır. 

2) Satış İş Ortaklığı:

SuiteCRM’in satış sürecini içermektedir. İş ortaklarımız sadece “potansiyel müşteri adayı” yönlendirebileceği gibi, satış sürecini ortak yürütme ya da tamamen tüm satış sürecinin iş ortağı tarafından yürütüldüğü modellerde de çalışabilmektedir.

Bulunduğunuz şehir/bölgede temsilcimiz olarak satış faaliyetlerini yürütebilirsiniz.

3) Satış Sonrası Destek İş Ortaklığı:

İş ortaklarımızın hizmet kalitesinin sürekli artması için kesintisiz destek veriyoruz. İş ortaklarımız yaptıkları projelerin bakım destek hizmetlerini sürdürerek kazancını düzenli sabit gelire çevirebilmektedir. Projelerin bakım süreçlerinin yürütülmesi karşılığında bakım gelirlerini işin niteliğine göre belli oranlarda iş ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Sizleri, dünyanın 1 numaralı açık kaynak kodlu ve ödüllü CRM yazılımı olan SuiteCRM ile iş ortaklığı programımıza katılmaya davet ediyoruz.

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız kısa sürede dönüş yapacaktır.

İLETİŞİM