CRYPTO MARKET

Cyrpto Market uygulaması, deneyimli yatırımcılara hitap edecek bir dizi gelişmiş emir türleri ve analitik araçlara sahiptir. Bu uygulama, gerçek zamanlı grafikler ve sipariş defteri bilgilerinin yanı sıra güvenliği artırmak için biyometrik kimlik doğrulamaya da sahiptir.

Crypto Market NFT

Crypto Market uygulamasına istediğiniz coinleri listeleyebilirsiniz veya kaldırabilirsiniz ve yalnızca seçtiğiniz coinler üzerinden alım ve satım yaptırabilirsiniz. Crypto Market uygulaması NFT sistemini desteklemektedir. NFT’leri sisteme dahil ederek kendi belirlediğiniz coin isimleriyle sistemde alım veya satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Ticaret

  • 7/24 Online İşlem
  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Güvenli Yatırım
  • Parçalı Alım Satım

Güvenli Giriş Bot Kontrolü

Sisteme girişte güvenliğiniz bizim için önemli olduğundan kullanıcın sisteme girişinde güvenliği arttırmak amaçlı Güvenli Giriş Bot Kontolü yapılmaktadır.

Son İşlemler

Bu alanda kullanıcıların sistemde yapmış olduğu son alım ve satım işlemleri gösterilmektedir.

Cüzdan

Cüzdanlar, özel anahtarlarınızı saklayıp kripto paranızı güvende tutar ve erişilebilir bir şekilde saklar. Bu sistemde rahatça ve hızlıca paranızı yatırıp çekebilirsiniz.

Emir Defteri

Emir defterleri, belirli bir varlığın mevcut fiyat seviyesine göre alış ve satış emirlerini düzenleyen otomatik listelerdir. Bir sipariş defterinin amacı, bir varlığın mevcut siparişlerini gerçek zamanlı olarak göstermektir.

Bir emir defterindeki emirler, alış ve satış emirleri olarak ayrılır. Teklifler, tüccarların ödemeye hazır oldukları fiyatlardır Piyasa defterleri, piyasa derinliği olarak da bilinir.

Bir emir defteri ve piyasa derinliği çizelgeleri, yatırımcıların daha bilinçli alım satım kararları vermelerine yardımcı olur.

Alım Satım İşlemleri

Kripto para borsasında seçtiğiniz işlem çiftinde alış ve satış emirleri arasındaki en avantajlı fiyatlardan anlık olarak işlem yapmak için kullanılan emirdir. Bir market emri ile anında alış veya satış işlemi yapabilirsiniz. Kripto paranızı satmak isterseniz anlık olarak verilen en yüksek alım teklifini emrinizle karşılamış olursunuz. Alım yapmak istediğinizde ise en düşük fiyattan satan kişiden anlık olarak alım yapmış olursunuz. Market emir ile alış ve satış emirlerinin arasından anlık olarak alış veya satış işlemi sağlanmış olur. İşleminizi gerçekleştirmek için portföy yüzdenizi seçtikten sonra alış yap veya satış yap demenizle emriniz gerçekleşir.

Limit emir, seçtiğiniz kripto para işlem çiftinde belirli bir fiyattan almak veya satmak için verilen emir türüdür. Emir girerken seçtiğiniz kripto para biriminin hangi fiyattan alım veya satım yapılmasını istediğinizi girmeniz ve portföy yüzdenizi seçip işlemi onaylamanızla; emriniz alış ve satış emirlerinin bulunduğu listeye eklenir. Ardından borsada girdiğiniz fiyattan işleminizi karşılamak isteyen bir başka yatırımcının emir girmesi beklenir.

Market

Market alanında, listelenen son coinler gösterilmektedir. Coinler kullanıcıların yapmış olduğu alım satım sonrası son fiyat bilgileri ve değişlik yüzdeleri hakkkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Açık/Kapalı Emirler

Açık Emir, Kullanıcının herhangi bir coin için alış veya satış işleminde bulunmasıdır.
Kapalı Emir, alış veya satış işlemlerinden gerçekleşmiş veya gerçekleşmemiş emirleri gösterir.