Hakkımızda

Advocotek firması, 2009 yılında kurulmuş olup, SugarCRM ve SuiteCRM ürünlerine kurulum, geliştirme, entegrasyon ve destek hizmeti sunmaktadır.
Sunduğumuz yapılandırma ve eğitim hizmeti ile uygulamalı örnekler ve kullanımı kolaylaştırıcı metotlarla hızlı ve etkin bir şekilde kullanıcılarınızın programa adaptasyonunu sağlıyor ve iş performansınızın maksimum seviyeye çıkmasını hedefliyoruz..

Integration animation

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimiz için daima yenilikçi ve stratejik bir iş ortağı olmak. Bilişim hizmetlerinde dünya çapında en gelişmiş teknolojileri eş zamanlı takip ederek projelerimizde uygulamak, hizmet sunduğumuz tüm coğrafyalarda % 100 başarı ve memnuniyet sağlayarak lider sistem entegratörü marka olmak.

Integration animation

Misyonumuz

Müşterilerimize en iyi marka deneyimini yaşatmak için: Müşteri ihtiyaçlarına uygun en ileri teknolojileri sunmak, Farklı sektörlerdeki uluslararası ve derin tecrübelerimizi işinize yansıtmak, Mutluluğun bulaşıcı olduğu ilkesinden yola çıkarak mutlu çalışanlarla mutlu müşteriler oluşturmak, Uçtan uca hizmetlerimizi gözlemleyerek sürekli iyileştirmektir.

Integration animation

Hikayemiz

2009 yılından beri, SugarCRM konusunda hizmet veren Advocotek firması, 2014 yılından itibaren, SugarCRM Community Edition müşterilerine de hizmet verebilmek için resmi iş ortaklığını yenilememiştir. Advocotek, herhangi bir lisans bedeli olmayan, kullanıcı sayısı kısıtı olmayan gelişmiş Community Edition versiyonunu müşterilerine sunmaktadır.

Integration animation

Kalite Politikamız ve Bilgi Güvenliği

Faaliyetlerimizi, Uluslararası Standartların şartlarını ve ilkelerini temel alarak tanımladığımız yöntem ve iş akışlarına uygun, sistematik olarak sürekliliğini sağlayarak yönetmekteyiz ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Müşteri verisinin güvenliği hayati önemde olduğunun bilincindeyiz.